Kondicionavimo sistemų patikra bei pildymas Klaipėdoje

Kondicionavimo sistemų patikra bei pildymas

Kondicionierius užtikrina, kad neatidarant automobilio langų, salone palaikomas tiek mūsų norimas oro drėgnumas tiek oro temperatūra. Kondicionavimo sistema taip pat reikalauja nuolatinės priežiūros ir aptarnavimo. Tai sistema kurią sudaro radiatorius, kompresorius, garintuvas, filtras ir įvairūs vamzdeliai bei jungtys. Po tam tikro tarnavimo laiko sistema gali prarasti sandarumą ir šaldymo skysčio slėgis joje gali sumažėti. Tuomet kai kondicionierius jau nebešaldo taip, kaip anksčiau, skubėkite į AutoKairys servisą.

Dar viena nemaloni  kondicionieriaus ypatybė – salone atsiradęs nemalonus kvapas. Ant garintuvo, esančio salone, dėl nuolatos besikeičiančios temperatūros atsiranda kondensatas, dulkės, žiedadulkės. Palankioje terpėje dauginasi įvairios bakterijos, pelėsiai, grybeliai. Visi šie nešvarumai pradeda skleisti nemalonų kvapą, ir tai taip pat tampa priežastimi apsilankyti autoservise.

Kad šie nemalonumai neužkluptų Jūsų netinkamu laiku, rekomenduojame ilgą laiką kondicionieriaus nelaikyti išjungto. Netgi tada, kuomet lauko temperatūra yra žema, įjunkite kondicionierių kelioms minutėms, leiskite veikti kompresoriui. Kitu atveju yra didelė tikimybė, kad (ypač senesniuose automobiliuose) dėl sistemoje susikaupusios drėgmės, kompresorių paveiks korozija ir jis užsikirs.

Mes padėsime Jums tinkamai eksploatuoti Jūsų automobilio oro kondicionierių. Tiksliai nustatysime kiek Jūsų automobiliui reikia šaldymo skysčio, specializuotos kondicionavimo diagnostikos ir užpildymo  įrangos pagalba rasime menkiausius gedimus ir nukrypimus nuo normos,  efektyviai pašalinsime visus gedimus. Nedvejokite ir susisiekite, jei turite daugiau klausimų. Nuoširdus bendravimas su klientais bei kruopštumas dirbant su kiekvienu iš Jūsų lėmė, kad užsitarnavome patikimo automobilių priežiūros eksperto vardą.

Mūsų meistrų darbštumas ir turima moderniausia įranga leidžia visus šiuos darbus atlikti sklandžiai, punktualiai ir kokybiškai:

  • Kondicionavimo sistemos parametrų patikra ir gedimų nustatymas;
  • Kondicionavimo sistemos sandarumo patikra ir gedimų nustatymas;
  • Šaldymo reagento ištraukimas;
  • Sistemos vakuumavimas;
  • Sistemos nusausinimas;
  • Filtro sausintuvo dalinis išvalymas;
  • Sistemos užpildymas šaldymo reagentu;
  • Oro srauto pasikeitimo salone matavimas;
  • Išgarintojo supurškimas spec. antiseptiku, kuris naikina pelėsio bakterijas ir nemalonų drėgmės kvapą, juntamą salone.

Kondicionavimo sistemų patikra bei pildymas Klaipėdoje tai pati populiariausia paslauga po padangų montavimo ir balansavimo servise AutoKairys. Susisiekite.