Prekyba naujais ir naudotais ratlankiais Klaipėdoje

Prekyba naujais ir naudotais ratlankiais Klaipėdoje

Kodėl verta rinktis tik kokybiškus ratlankius?

Ratlankiai atskleidžia vairuotojo požiūrį į savo transporto priemonę. Jie taip pat turi įtakos automobilio valdymui ir netgi degalų sąnaudoms, kurios daugiausia priklauso nuo ratlankių storio. Kai kurie transporto priemonių gamintojai prie naujų modelių kartais mini įsibėgėjimo bei degalų sąnaudų duomenis, kuomet pasirenkami maži arba dideli ratlankiai. Todėl tik pasirinkus aukštos kokybės gaminius, galima džiaugtis nepriekaištingu važiavimu.

Siūlomi ratlankiai

UAB „Autokairys“ – prekiauja naujais ir naudotais skardiniais bei lietais ratlankiais. Ratlankių ieškokite internetinėje parduotuvėje.

Į ką atsižvelgti renkantis ratlankius?

Modelį. Rekomenduojame rinktis tik patikimų gamintojų modelius, kurie yra pritaikyti Jūsų transporto priemonei tiek pagal techninius parametrus, tiek pagal stilių.

Tvirtinimo taškus. Jie parodo ratlankio prisukimui reikalingų veržlių arba varžtų skaičių, kuris gali būti nustatytas pažiūrėjus į automobilio ratus.

Skersmenį. Norite pagražinti transporto priemonę vasarą? Galite rinktis šiek tiek didesnius ratlankius. Tačiau žiemą rekomenduojama atsižvelgti į gamyklinius parametrus. Be to, svarbu, kad šių detalių skersmuo sutaptų su padangos skersmeniu.

Tarpus tarp skylių. Jeigu norite tai sužinoti, svarbu atkreipti dėmesį į automobilio modelį, pagaminimo metus bei variklio tūrį.

Plotį. Lieti ir kitokie ratlankiai laikysis puikiai, jeigu jų plotis derės prie padangų pločio. Varžtus. Išsirinkote naujus ratlankius? Atkreipkite dėmesį į turimus varžtus arba veržles, kurios turi būti pritaikytos prie naujų prekių. Ratlankiai, kurie yra lieti, – puikus pasirinkimas norintiems savo automobilį papuošti kruopščiai ir meistriškai pagamintais produktais.

Prekyba naujais ir naudotais ratlankiais Klaipėdoje:

  • Lieti ratlankiai
  • Skardiniai ratlankiai
  • Nauji ratlankiai
  • Naudoti ratlankiai
  • Ratlankių tiesinimas
  • Ratlankių dažymas bei lakavimas
  • Ratlankių poliravimas

 Susisiekite su serviso Autokairys specialistais jau dabar.