Prekyba naujomis padangomis Klaipėdoje

Prekyba naujomis padangomis Klaipėdoje

Serviso Autokairys viena iš pagrindinių veiklų: prekyba naujomis padangomis Klaipėdoje. Prekiaujame ir įvairių gamintojų naujomis padangomis. Turime tiek žieminių, tiek vasarinių, tiek universalių arba demisezoninių (M+S) padangų. Pas mus rasite tiek Premium tiek ekonominės klasės padangų asortimentą.

Kodėl verta pirkti pas mus

  • parenkame padangas pagal jūsų norimą kainą,
  • padangas turime vietoje;
  • didelis pasirinkimas;
  • jei padangos neturime – pristatome per 1-2 darbo dienas;
  • išskirtinai greitai atliekame montavimą ir balansavimą

Pirkti saugu – suteikiame pinigų grąžinimo garantiją

Jei produktas turi gamyklinių defektų ar netenkina produkto kokybė suteikiama pinigų gražinimo garantija.

Kiekvienas pirkėjas turi teisę grąžinti arba apkeisti įsigytą prekę per 14 dienų laikotarpį. Prekė turi būti grąžinta atvežant prekę į pirkimo vietą. Prekės grąžinimo išlaidas padengia pirkėjas. Grąžinama prekė turi būti nepanaudota ir nepažeistas jos įpakavimas bei etiketės.

Netinkamos kokybės prekės keičiamos ar grąžinamos vadovaujantis Lietuvos Respublikos mažmeninės prekybos taisyklėmis, patvirtintomis 2014-07-22 Vyriausybės nutarime Nr. 738, kurių 18 punkte įtvirtinta, kad netinkamos kokybės prekės į tinkamos kokybės prekes keičiamos ir prekės grąžinamos Civilinio kodekso 6.363 ir 6.364 straipsniuose nustatytais atvejais ir sąlygomis.

Atsiskaitymo būdai

Galima atsikaityti kortele, grynais arba išrašome išankstines sąskaitas apmokėjimams pavedimu. Išrašome PVM sąskaitas faktūras vietoje.

Teikiame konsultacijas

Paskambinkite mums telefonu +370 606 09893 ir pasikonsultuokite su specialistu. Suteiksime operatyvią ir išsamią informaciją apie turimas kainas ir modelius, ar taikomas akcijas.